KONST / Litografier / Färglitografi 12099085
nr 1209 9085
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Färglitografi, Troll. Signerad, numrerad 228/1000. Motivet: 36x56 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:05:21
100 kr
200 kr